KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088499
nr 1408 8499
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 39x20
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:36:17
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)